Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

TOVAR V AKCII

naša cena 3,39 EUR
skladom
naša cena 14,99 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 7,99 EUR
skladom
naša cena 4,80 EUR
skladom
naša cena 4,99 EUR
skladom

O nás
O nás

 

 

Vždy sme mali radi poctivé rodinné podniky. Také, ktoré dávajú veľký dôraz na kvalitu tovarov a zákaznícky servis. A tak, keď sme sa rozhodli rozbehnúť vlastné podnikanie bolo jasné, akým smerom sa bude uberať.

 

K internetovému obchodu nás dohnal život. Rozrástla sa nám rodinka a my sme našim deťom chceli venovať viac času. Viac, ako by sme dokázali pri „bežnej“ práci. Chceli sme si s nimi užívať dlhé raňajky a nie zbesilo behať po dome, aby sme stihli škôlku. Chceli sme ich zobrať na výlet – iba tak, v strede týždňa. Necítiť nervozitu, keď ochorejú. Práve naopak. Mať dostatok času a možností sa im venovať a pomôcť im bacila vyležať.

 

Rastú tak veľmi rýchlo a nám sa ten rodinný čas zdal príliš vzácny na to, aby sme ho vymenili za robotu či úspešnú kariéru.

 

Rýchlo sme pochopili, že naša predstava sa nebude dať tak jednoducho skĺbiť s prácou na plný úväzok. Jediná možnosť sa črtala v podnikaní. A tak vznikol malý internetový obchodík. A my dnes už môžeme povedať, že nám priniesol toľko hľadanú slobodu. Časovú aj priestorovú. Ale hlavne sme začali tvoriť niečo, čo nám dáva veľký zmysel.

 

GARIA je kombinácia mien našich dvoch detí – GAbriel a ViktóRIA. Veľmi nás teší, ako ochotne sa obaja zapájajú do chodu našej maličkej firmy. Ani sme sa nenazdali a stali sa jej súčasťou.

 

Dlho sme rozmýšľali, čo budeme predávať. Ale ten najlepší nápad je často ten najjednoduchší. Pravidelne sme riešili šatník našich detí. Obaja rýchlo rastú a ich nároky na obliekanie sa menia zo dňa na deň. :) Desilo nás aj to, z akých materiálov sa vyrába bežne dostupné detské oblečenie. A tie ceny? Pri pravidelnej výmene šatníka sme sa bavili o pomerne slušných sumách.

 

Pochopili sme, že takto to ďalej nejde. Že na Slovensku chýba kvalitné detské oblečenie za prijateľné ceny. Že existujú dva extrémy – drahé alebo nekvalitné. A my sme nechceli, aby naše deti museli riešiť kabát, ktorý ich škriabe, tričko, ktoré sa vyťahá alebo topánky, ktoré sú síce pekné, ale otrasne tlačia. Nechceli sme ani riešiť čoho sa vzdáme, aby sme našim deťom dopriali kvalitné materiály. Obetujeme výlet? Víkendový pobyt? Alebo novú podlahu do chodby?

 

Takéto veci by nemali byť o kompromisoch. A my sme sa rozhodli, že to jednoducho musí ísť aj inak. Že existuje možnosť ako deti obliekať kvalitne a nezruinovať pri tom rodinný rozpočet. Iba ju musíme nájsť. Začali sme hľadať kvalitných dodávateľov, študovať jednotlivé materiály a tvoriť nápad, ktorý sa až príliš rýchlo sformoval do malého obchodíku.

Nezaložili sme firmu, aby sme zbohatli. Založili sme malé rodinné podnikanie, aby sme našli slobodu a prinášali hodnotu. Aby sme dokázali pomôcť rodinám po celom Slovensku. Bez ohľadu na to, akú sumu vidia každý mesiac na výplatnej páske. Chceli sme, aby sa deti obliekali do kvality, ktorá sa im páči. Chceli sme, aby vás nedesilo ako rýchlo vaše deti rastú.

 

Niekedy aj malé nápady dokážu vytvoriť niečo veľké. Aj nesmelý nápad sa môže zmeniť na rodinnú firmu. V ktorej je nám jednoducho fajn. A urobíme všetko preto, aby sa u nás páčilo aj vám. :)